nr | foto | nazwisko i imię | kategoria | ranking |
44 | Bidziński Lesław | II | 1800 | |
7 | Chęciak Krzysztof | I++ | 2098 | |
37 | Chęciński Piotr | II+ | 1800 | |
25 | Ciuła Edward | II+ | 1800 | |
12 | Czech Mieczysław | I+ | 2011 | |
51 | Dędys Wojciech | III | 1600 | |
52 | Dziuba Kazimierz | III | 1600 | |
53 | Forajter Ireneusz | III | 1600 | |
41 | Gałka Kazimierz | II | 1800 | |
1 | Ganin Maksim (UKR) | IM | 2431 | |
x x x | III | 1600 | ||
11 | Gigoń Stanisław | I | 2032 | |
62 | Igielski-Zimny Michał | 1000 | ||
16 | Jackowski Ryszard | I | 1938 | |
14 | Jagieła Piotr | I+ | 1961 | |
55 | Jagiełło Adolf | III | 1600 | |
19 | Kamiński Ludwik | II+ | 1853 | |
30 | Kanach Jerzy | II | 1800 | |
22 | Karnicki Jacek | II | 2000 | |
47 | Kasperczyk Beata | II | 1600 | |
49 | Kołpanowicz Adam | II | 1800 | |
3 | Kornasiewicz Stanisław | FM | 2244 | |
26 | Korycki Józef | II+ | 1800 | |
56 | Krzystala Henryk | III | 1600 | |
39 | Kubin Aleksander | II | 1800 | |
34 | Kurz Krzysztof | II | 1800 | |
59 | Ledwoń Anna | III | 1400 | |
46 | Litkie Leokadiusz | II | 1800 | |
38 | Müller Marcin | II | 1800 | |
45 | Nowak Jerzy | II | 1800 | |
21 | Obrocki Dariusz | II+ | 1823 | |
60 | Ostrowski Michał | IV | 1400 | |
29 | Pięta Andrzej | II | 1800 | |
2 | Poliszczuk Oleg (UKR) | m | 2247 | |
33 | Raczek Stanisław | II | 1800 | |
8 | Rutkowski Jerzy | I | 2089 | |
31 | Sarnowski Ryszard | II | 1800 | |
10 | Semeniuk Adam | I | 2032 | |
42 | Siwik Stefan | II | 1800 | |
6 | Spyra Wojciech | km | 2113 | |
24 | Stępień Marian | I | 2000 | |
57 | Strugała Witold | III | 1600 | |
Paulina, asystentka Witolda | ||||
50 | Struss Marek | III | 1600 | |
5 | Strzelecki Jerzy | km | 2116 | |
4 | Szopka Dariusz | km | 2192 | |
32 | Szymala Adam | II | 1800 | |
61 | Szymala Jacek | IV | 1400 | |
35 | Śmiłowski Marek | II | 1800 | |
17 | Temel Jan | I | 1917 | |
23 | Ulrych Wojciech | I | 2000 | |
9 | Wilczewski Piotr | I | 2040 | |
28 | Wisła Jakub | II | 1800 | |
20 | Wojtowicz Mieczysław | II | 1834 | |
13 | Wolski Jerzy | I | 1997 | |
40 | Zahorodny Zbigniew | II | 1800 | |
36 | Załomski Jerzy | II | 1800 | |
18 | Zatylny Jan | II | 1867 | |
43 | Zembal Łukasz | II | 1800 | |
58 | Zemła Krzysztof | III | 1600 | |
48 | Żarow Elżbieta | II | 1600 | |
15 | Żarow Zdzisław | I | 1959 | |
27 | Żelazkowski Ryszard | II+ | 1800 | |
Sędzia Główny Tomasz Ptaszyński | Sędzia Asystent Henryk Seifert | obsługa techniczna | obsługa techniczna | opieka medyczna |