www.ChessArbiter.org turnieje
Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w szachach szybkich - P'60, P'30, P'15
Tarnowskie Góry, Stowarzyszenie Fianchetto 2008-09-22/2008-09-26 Arbiter: FA Tomasz Ptaszyński
|
Klasyfikacja ogólna Mistrzostw
|
|
M-ce | Nazwisko i imię | suma | alfabetycznie | P'60 | P'30 | P'15 |
1 | Kiedrowicz Jan | 111 | Banasik Marian | 22 | 29 | 31 |
2 | Lipski Tadeusz | 107 | Chmielowski Stefan | 5 | 15 | 20 |
3 | Plinta Emil | 105 | Czech Mieczysław | 29 | 33 | 30 |
4 | Noga Józef | 104 | Czymbor Ryszard | 1 | 16 | 16 |
5 | Drozd Ryszard | 97 | Drozd Ryszard | 33 | 30 | 34 |
6 | Czech Mieczysław | 92 | Dziedzic Ferdynand | 20 | 19 | 17 |
7 | Relidzyński Tadeusz | 92 | Gałka Kazimierz | 13 | 7 | 8 |
8 | Matuszczyk Krystian | 85 | Grabczyński Zdzisław | 28 | 26 | 24 |
9 | Najdzionek Bolesław | 84 | Grobelna Ewa | 10 | 5 | 6 |
10 | Banasik Marian | 82 | Jasińska-Kuzia Lidia | 17 | 9 | 7 |
11 | Olszewski Jerzy | 79 | Kiedrowicz Jan | 36 | 38 | 37 |
12 | Grabczyński Zdzisław | 78 | Korycki Józef | 8 | 11 | 19 |
13 | Wróblewski Mieczysław | 74 | Kowalczyk Jan | 2 | 1 |
14 | Pietroszek Stefan | 66 | Krawcewicz Lucyna | 19 | 22 | 13 |
15 | Żarow Zdzisław | 62 | Krawczyk Zbigniew | 9 | 6 | 11 |
16 | Pietrucha Jarosław | 62 | Lipski Tadeusz | 35 | 36 | 36 |
17 | Opolski Wojciech | 62 | Marszałek Jakub | 16 | 23 | 14 |
18 | Dziedzic Ferdynand | 56 | Matuszczyk Krystian | 26 | 27 | 32 |
19 | Müller Marcin | 55 | Müller Marcin | 11 | 21 | 23 |
20 | Krawcewicz Lucyna | 54 | Najdzionek Bolesław | 24 | 32 | 28 |
21 | Marszałek Jakub | 53 | Niedbała Tomasz | 18 | 14 | 15 |
22 | Niedbała Tomasz | 47 | Noga Józef | 34 | 37 | 33 |
23 | Zatylny Jan | 41 | Olszewski Jerzy | 25 | 25 | 29 |
24 | Chmielowski Stefan | 40 | Opolski Wojciech | 23 | 18 | 21 |
25 | Szczerbak Stefan | 38 | Ostrowski Michał | 4 | 17 | 3 |
26 | Korycki Józef | 38 | Pawłowicz Jerzy | 7 | 4 | 4 |
27 | Sarnowski Ryszard | 36 | Pietroszek Stefan | 31 | 35 |
28 | Szeląg Józef | 35 | Pietrucha Jarosław | 12 | 24 | 26 |
29 | Czymbor Ryszard | 33 | Plinta Emil | 32 | 35 | 27 |
30 | Jasińska-Kuzia Lidia | 33 | Relidzyński Tadeusz | 31 | 34 | 27 |
31 | Gałka Kazimierz | 28 | Sarnowski Ryszard | 14 | 12 | 10 |
32 | Krawczyk Zbigniew | 26 | Serbinowski Mieczysław | 3 | 13 | 9 |
33 | Serbinowski Mieczysław | 25 | Szczerbak Stefan | 6 | 20 | 12 |
34 | Ostrowski Michał | 24 | Szeląg Józef | 27 | 3 | 5 |
35 | Grobelna Ewa | 21 | Wróblewski Mieczysław | 21 | 28 | 18 |
36 | Pawłowicz Jerzy | 15 | Zatylny Jan | 15 | 8 | 18 |
37 | Żarow Elżbieta | 5 | Żarow Elżbieta | 2 | 1 | 2 |
38 | Kowalczyk Jan | 3 | Żarow Zdzisław | 30 | 10 | 22 |
|
|
|